Cykl 10 konsultacji

W ramach pakietu “Cykl 10 konsultacji” otrzymujesz:

  • wzorcowy jadłospis, który pokaże jakie posiłki spożywać w ciągu fazy eliminacyjnej oraz fazy rozszerzania diety (każdy na okres 2 tygodni). Jadłospisy są rozpisywane indywidualnie.
  • wstępną konsultację trwającą 1,5 godziny. Jest to wywiad zdrowotny i żywieniowy.
  • kolejne nawiązujące konsultacje każda godzinowa. Są one poświęcone coachingowi żywieniowemu, analizie dotychczasowych zmian w sposobie odżywiania i zmianach samopoczucia. Konsultacje odbywają się w interwałach 2 tygodniowych (ewentualnie krótszych na Twoje życzenie).
  • konsultacje e-mailem – w trackie trwania cyklu możesz kontaktować się ze mną mailowo maksymalnie 3 razy pomiędzy konsultacjami
  • dostęp do bazy danych przepisów zgodnych z protokołem AIP, które dostarczą Ci mnóstwo inspiracji jak niezależnie kontynuować układanie własnych, zbilansowanych i bogatych odżywczo jadłospisów.

Cały cykl będzie trwać około 20 tygodni, w ramach których ustalisz z moją pomocą swoje cele do osiągnięcia, określisz obszary, na których będziemy pracować, nauczysz się pisać swoje własne jadłospisy, rozpoczniesz proces wprowadzania w życie odżywiania opartego o AIP w fazie eliminacji i rozszerzania diety (lub innej wybranej dziety).

W tym pakiecie będziesz mieć więcej czasu na ustabilizowanie po fazie eliminacji i zdążysz przetestować wprowadzanie znowu do diety kilku produktów.